Neocity
Polska

Poznaj Neocity Polska

NeoCity Polska powołana została w roku 2006 w celu poszerzania działalności Grupy NeoCity na arenie międzynarodowej. Działalność w Warszawie Spółka rozpoczęła nabywając działki na dynamicznie rozwijającej się Woli. Wybór Spółki padł na Odolany – przy Juliusza Konstantego Ordona powstało osiedle Intenso – jak dotąd największy projekt zrealizowany przez Spółkę. Intenso to 400 mieszkań w wysokim standardzie, zlokalizowanych w budynku z recepcją, zielonym patio z placem zabaw dla dzieci oraz z  usługami i garażem podziemnym. Przy realizacji tego projektu NeoCity Polska współpracowała z uznanymi na rynku  firmami zajmującymi się generalnym wykonawstwem, takimi jak Karmar i Unibep. Projekt Intenso został zrealizowany w czterech etapach, zarówno budowa jak i sprzedaż zostały już zakończone.

W międzyczasie Spółka rozpoczęła kolejny, mniejszy projekt, tym razem na Bielanach – Chomiczówce. Na zbiegu ulic Maszewskiej i Rodziny Połanieckich powstało 77 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i wygodnych metrażach. Projekt charakteryzuje się dużymi oknami, przestrzennymi balkonami i ogródkami a także estetycznym wykonaniem. Budynek został zrealizowany w jednym etapie i jego budowa i sprzedaż jest już zakończona.

Kolejnym krokiem w warszawskiej działalności Spółki był zwrot ku dzielnicom, które charakteryzują się dużym potencjałem rozwoju budownictwa mieszkaniowego – Ursus i Białołęka.  W pierwszej kolejności Spółka rozpoczęła realizację i sprzedaż pierwszego etapu osiedla NeoVillage, projektu zlokalizowanego w Ursusie, tuż przy stacji Ursus Gołąbki. Niska zabudowa, ładna architektura, staranne wykonanie i dobrze skomunikowana lokalizacja zaskarbiły temu projektowi sympatię nabywców. Zaowocowało to realizacją II etapu tej inwestycji, którego budowa została zakończona w czerwcu 2019 roku.

Drugą dzielnicą, w której Spółka dostrzegła duży potencjał jest Białołęka. W 2016 roku rozpoczęła się budowa i sprzedaż kameralnego projektu, zlokalizowanego przy ul. Mochtyńskiej. NeoVita to 7 trzypiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 210 lokali mieszkalnych. Funkcjonalne układy mieszkań, duże okna, starannie wykonane, estetyczne wnętrza i przestrzeń między budynkami sprawiły, że pierwszy etap był prawdziwym bestsellerem. Aktualnie w sprzedaży i realizacji są kolejne dwa etapy inwestycji a zakończenie prac budowlanych ostatniego z nich nastąpi w IV kwartale 2020 roku.

Aktualnie NeoCity Polska planuje dalszy rozwój na rynku warszawskim. Najnowszym nabytkiem Spółki jest działka na Ursusie, gdzie planowany jest projekt na około 1300 mieszkań.
Spółka cały czas aktywnie poszukuje nowych działek pod przyszłe projekty.


Zespół

Nimrod Ben Ami
CEO

Ewelina Kowalczyk
CFO

Małgorzata Wiśniewska
Sales & Marketing Manager

Jarosław Kwarta
Technical Manager


Grupa

NeoCity Group to grupa Spółek z kapitałem izraelskim, działająca na terenie Europy Wschodniej i Środkowej (m.in. Polska, Rumunia, Czechy) oraz w Izraelu.

Grupa realizuje zarówno projekty mieszkaniowe jak i komercyjne.
Więcej informacji na temat grupy:

www.neocitygroup.com

www.neocity.cz

www.neocity.ro

go up